Jon Snow’un yeni dizisi hangi dizide oynayacak ne zaman

En sevilen dizilerden Game of Thrones’un lord kumandanı Jon Snow’u canlandıran ve Kit Harington’un başrolü paylaştığı Gunpowder, BBC tarafından duyuruldu. Dizi bu sonbahar döneminde yayında olacak.

Dünyanın en etkili dizilerinden biri olan Game of Thrones, önümüzdeki sene final sezonu ile ekranlara veda edecekken, dizinin spin-off yapımındaki detaylar hakkında da henüz bir gelişme bulunmuyor.
game-of-thrones-un-jon-snow-unun-yeni-dizisi_9981176_7
Bu finalden sonra dizinin öne çıkan birçok oyuncuları yeni projelerine başlayacak. İlk sezondan beri Game of Thrones kadrosunda gördüğümüz ve Call of Duty: Infinite Warfare’dan sonra da günden güne popülerliği artan lord kumandan Jon Snow’u canlandıran Kit Harington’un, BBC’de yayınlanacak olan western temalı dizi Gunpowder duyuruldu ve ilk teaser yayınlandı.

İşte Gunpowder’ın Teaser Videosu!

Game of Thrones 8. sezon ne zaman başlıyor? Game of Thrones’un 8. sezonu ne zaman başlayacak?
Tüm dünyada büyük bir hayran kitlesi olan Game of Thrones oldukça etkileyici bir sezon finali…
Kit Harington’un başrolü paylaştığı Gunpowder duyuruldu!
17-08/29/main-kit-and-liv.jpg

17. yüzyılda Kral I. James’i öldürmek isteyen bir haydutları canlandıran ve dönemin Amerikan parlementosunu bombalama planıyla bilinen Gunpowder Plot’un hayatından uyarlanan dizi, Robert Catesby ve Guy Fawkes Day’in gerçek hikayesini ekranlara taşıyacak.

Liv Tyler, Tom Cullen ve Mark Gatiss gibi isimler de Gunpowder kadrosunda yer alacak!
Bu dizide ise Plot’u, Harington başrol olarak paylaşırken, ayrıca Catesby’nin kuzeni Anne Vaux rolünde Liv Tyler yer alırken Downtown Abbey’den Tom Cullen ve Doctor Who ve Sherlock adlı dizilerden tanıdığımız Mark Gatiss eşlik edecek.

2017 senesinin sonbahar döneminde ekranlarda olması beklenen dizinin, National Geographic’in Genius benzeri bir dizi şeklinde biografi dizisi olması bekleniyor.

Kaynak: Shiftdelete .net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir