Psp için İptal Edilen Saints Row Ücretsiz Sunuldu

PSP için özel olarak geliştirilen ve daha sonra iptal edilen Saints Row: Undercover, ücretsiz olarak Volition tarafından paylaşıldı. İşte SR: Undercover ile ilgili tüm detaylar!

inside_volition_saints_row_undercover_title-1454112930

Geçtiğimiz günlerde iptal edilen Saints Row: Undercover hakkında birçok bilgi ve görsel sızdırılmıştı. Serinin geliştiricisi Volition’un, iflas eden THQ ile çalıştıkları dönemde PSP için özel olarak bir Saints Row oyunu geliştiriyordu. Bu geliştirdikleri oyun ise Saints Row: Undercover’dı fakat oyun sebebi bilinmeyen durumlardan dolayı iptal edilmişti.

Saints Row serisini geliştiren Volition, geçtiğimiz gün bir Twitch yayını düzenledi ve yayın boyunca iptal edilen Saints Row: Undercover’ı oynadı. Yayın sonunda ise oyunu internet üzerinden paylaştılar.

Saints Row: Undercover’ı Ücretsiz Olarak İndirin!
Oyunu merak eden oyuncuları düşünen geliştiriciler, oyunu ISO halinde olarak PSP’nizde denemeniz için ücretsiz olarak paylaştı.

Oyunu buradan ücretsiz olarak indirerek, PSP’niz üzerinde deneyebilirsiniz. Oyun, geliştirilme aşamasının son hali olduğundan dolayı birçok hatayı ve sorunları da içeriğinde barındırmaktadır.

Ayrıca, Saints Row: Undercover’ın 122 sayfalık tasarım kitabı ise e-kitap halinde oyunculara sunuldu.

Bu tasarım kitabını ise buradan indirebilirsiniz. PSP’si olmayanlar ise PPSSPP gibi bir PSP emülatörü ile oyunu oynayabilirler.