Samsung Gear Fit 2 Pro tanıtıldı!

Galaxy Note 8’in yıldız olduğu Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılan Gear Fit 2 Pro, spor sevenlerin dikkatini çekmeyi başardı. Cihazın tüm detayları ise IFA 2017’de açıklandı!

gear-fit-2-pro-samsung-sdn-shiftdelete2
Galaxy Note 8 modelinin tanıtıldığı Galaxy Unpacked etkinliğinde bir ilke imza atan Samsung, yeni giyilebilir spor takip bandı Gear Fit 2 Pro’nun duyurusunu gerçekleştirmişti.

Galaxy Note 8 tanıtıldı! İşte tüm detaylar! Galaxy Note 8 tanıtıldı! İşte tüm detaylar!
Galaxy Note 8 resmi olarak tanıtıldı ve bizde cihazla ilgili tüm detayları bir araya getirdik….
Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Gear Fit 2 modelinin yükseltilmiş versiyonu olan Gear Fit 2 Pro’nun, Berlin’de düzenlenilen IFA 2017 fuarında boy göstermesi, cihazın tüm detaylarını öğrenmemizi sağladı.

Samsung Gear Fit 2 Pro özellikleri
Samsung Gear Fit 2 Pro ile birlikte ilk göze çarpan yenilik, 50 metre derinliğe kadar suya dayanıklı olan cihazın özellikle yüzmeyi sevenlerin oldukça hoşuna gidecek olması. Yani artık suya girmeden önce spor bandınızı bir kenara çıkartıp koymanıza gerek kalmıyor.

Yeni Speedo uygulaması sayesinde yüzme etkinliğinizle ilgili verileri de takip etmenize yardımcı olan Gear Fit 2 Pro, yeni ve geliştirilmiş kayış ve tokasıyla çok daha dayanıklı hale gelirken ürünün, yüzme sırasında kolunuzdan çıkıp gitme ihtimali de ortadan kaldırılmış.

Yüzme özellikleri dışında Gear Fit Pro 2 geçtiğimiz yılın modeliyle hemen hemen aynı diyebiliriz. Galaxy App Store üzerinden yine aynı uygulamaları ve saat arayüzlerini giyilebilir cihazınıza yüklemeniz mümkün.

1.5 inç büyüklüğünde kavisli AMOLED ekran ve koşuların takibi için dahili GPS sunulan ürünün, 3 – 4 günlük batarya ömrüne sahip olduğu belirtiliyor.

Kalp ritmi takibi, adım sayma ve koşu takibi gibi yeteneklerin yanı sıra Siyah ve kırmızı renk seçeneklerine sahip olan Samsung Gear Fit Pro 2, 31 Ağustos günü 199 dolar fiyat etiketi ile ön siparişe sunulacak

Kaynak: shiftdelete. com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir