Ücretsiz Windows 10 S için son şans!

Microsoft tarafından Windows 10 S kullanıcılarının Windows 10 Pro sürümüne ücretsiz geçiş yapması için belirlenen son tarih uzatıldı. İşte, ücretsiz yükseltme için yeni tarih.
xwow9sv6zm5wn6srcyuk
Ücretsiz Windows 10 S için son şans!
Microsoft, Mayıs ayı başında eğitim odaklı olarak duyurduğu windows 10 S için Windows 10 Pro işletim sistemine bu yılın sonuna kadar ücretsiz olarak yükseltme yapılabileceğini duyurmuştu. Görünen o ki şirket, Windows 10 S kullanıcılarına biraz daha zaman tanımak istiyor.

Windows 10 S indirilmeye hazır! Windows 10 S indirilmeye hazır!
Windows Mağaza’da yer alan uygulamaları çalıştırabilecek olan eğitim odaklı işletim sistemi…
Windows 10 S, Windows 10 Pro sürümüne yükseltme
Mirosoft son olarak, Core i7 Surface Laptop serisinin yeni renk seçenekleriyle 20 ülkede çıkışını gerçekleştireceğini duyurdu. Ayrıca, Windows 10 S’ten Windows 10 Pro sürümüne yükseltme teklifinin ise 31 Mart 2018 tarihine kadar uzatıldığı belirtildi. Bu tarihten sonraysa kullanıcıların 49 dolar veya daha az bir fiyat ödemesi gerekecek.

Bu arada, Windows 10 S sürümünden Pro geçişini gerçekleştirdiyseniz her zaman için 10 S’e tekrar dönme şansınız bulunduğunu da belirtelim. Bunun için bir geri kurtarma imajı yeterli oluyor. Hem de bilgisayarınız Pro lisansını da kaybetmiyor.

Sadece Windows Mağaza bünyesindeki uygulamaların yüklenebildiği işletim sistemi, Microsoft’un eğitim pazarında daha fazla pay elde etmesi için önemli bir araç olarak görülebilir. Tabii ki işletim sisteminin itici güç için daha fazla cihazda yer alması gerekiyor.

Kaynak: http://shiftdelete.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir