PUBG Battlegrounds satışları hız kesmiyor

PlayerUnknown’s Battlegrounds, erken erişim sürecinde ulaştığı satış rakamıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. PUBG, 6 ayda bunu yaptıysa sonrasını siz düşünün!
playerunknowns-battlegrounds-pubg-oyun-steam-sdn-01
PUBG satışları hız kesmiyor!
PlayerUnknown’s Battleground (PUBG), tabiri caizse Steam platformunu sallamaya devam ediyor. Henüz erken erişimde olmasına rağmen elde ettiği satış rakamıyla da PUBG şimdiden en dikkat çeken yapımlardan birisi oldu.

Steam’in yeni lideri ile tanışın! Steam’in yeni lideri ile tanışın!
Steam artık yepyeni bir lidere sahip. Liderliğin yeni sahibi Counter Strike: Global Offensive ve…
PUBG 10 milyon sattı!
PUBG, Steam’de en fazla eşzamanlı oyuncunun bulunduğu oyun olarak Ağustos ayı sonunda Dota 2’yi tahtından indirmişti ve 1 Eylül tarihinde ise başka bir rekor kırmıştı. Şimdi ise Bluehole, Mart ayındaki çıkışından bu yana Steam Erken Erişim kategorisindeki PUBG oyunun 10 milyondan fazla sattığını açıklamış durumda.

Oyun aynı anda 970 bin kişi tarafından oynanmasıyla önceki rekorunun çıtasını yükseltirken, geçtiğimiz ay ilk büyük etkinliği PUBG Invitational’ı da başlattı. Bu etkinlik ise Twitch üzerinden 536 bin izleyici toplarken, PandaTV’de ise 5.6 milyonu gördü.

Eylül ayındaki resmi çıkışı kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunmak amacıyla ertelenen PUBG, eğer 6 ayda bu kadarını başardıysa çıktığında neler olacak çok merak ediyoruz.

Kaynak: http://shiftdelete.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir