Uncharted 4 A Thief’s End PS4 Ön Siparişte

Sony Uncharted 4 Bir Hırsızın Sonu oyunu ile Türk kullanıcılara bugüne kadar çıkmış en iyi oyunu buluşturacağına eminiz, gerekse hikaye, gerekse oyun kalitesi ve gerekse Türkçe Dublaj ile bu oyun Mayıs ayında Türkiye de uygun fiyatlar satışa çıkıp satın alabilirsiniz. Bu adresten ön sipariş geçebilirsiniz. Sony Türkiye ürünüdür.

Sadece PlayStation’a özel olarak geliştirilen ve serinin ilk 3 oyununu daha önce PlayStation 3 formatında piyasaya süren, oyun dünyasının en popüler aksiyon oyunlarından birisi olan Uncharted, seriye yeni oyunu Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu ile devam ediyor. Sadece PlayStation 4 formatına özel olarak 10 Mayıs 2016 tarihinde satışa çıkacak bu sürükleyici oyunda, Nathan Drake’nin son macerasını oynayacaksınız. Nathan, çok uzun yıllardan beri görmediği ağabeyi Sam ile karşılaşır ve birlikte şu ana kadar ki en büyük hazinenin peşine düşerler.

ÖN SİPARİŞ HEDİYESİ: 2 farklı DLC sadece oyunun ön siparişini verenlere özel hediye edilecektir. Standart sürümün içinden bu DLC içerikler çıkmayacaktır. Sadece ön siparişten ürünü alanlara hediye edilecektir …

ÖN SİPARİŞ HEDİYESi: (DLC’LER HAKKINDA…) Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu (PS4) oyunu ön siparişi için 2 farklı DLC bulunmaktadır.

UC4 PreOrder Pack 01: Bir adet “Golden Weapon” (silah skin’i…), bir adet çoklu oyuncu modu için Drake’s Fortune karakter skin’i, ve Naughty Dog Points (çoklu oyuncu modunda harcanabilen puanlar)

UC4 PreOrder Pack 02: Bir adet “Desert Weapon” (silah skin’i…), bir adet çoklu oyuncu modu için Desert Drake’nin karakter skin’i, ve Naughty Dog Points (çoklu oyuncu modunda harcanabilen puanlar)

maxresdefault