Fifa 2018 Ne Zaman Çıkacak? Nasıl olacak

Fifa 2018 Ne Zaman Çıkacak?

fifa-18-cover-star-1496687806
EA Games’in bir efsane strateji oyunu Fifa 2018 Ne Zaman Çıkacak?

Şüphesiz ki simülasyon oyunlarının vazgeçilmezi olarak bilinen futbol oyunu Fifa 2018 Ne Zaman Çıkacak?, kadroların yenilenmesinden sonra merak edilen sorular arasında yer almaya başladı. Her sene üstüne koyarak ilerleyen oyun, her zaman döneminin oyunu olmayı başarmakta. 2016 oyunundan sonra lisanslı olarak Türkçe çıkmaya başlayan oyun Türk oyun severler tarafından da çok oynanmaya başlandı. Ayrıca geçen sene oyununa yeni bir mod ekleyen fifa kulvarında iddaalı atağı ile oyun sevenlerin gönüllerini fetih etmeyi başarmıştı.
Oyun Satın Al

Fifa Hikaye Modu

Alex Hunter‘ın hikaye modunu oynadığımız oyun kesintisiz oynandığında 8 – 9 saatlik bir hikayeyi bize sunmakta. Oldukça kaliteli bir hikayeyi bizlere sunan oyun şüphesiz ki kalitesini bir kez daha bu oyun moduyla gösterdi. Ancak bir çok oyuncu tarafından kısa bulunan bu mod yeni çıkacak oyunda daha da uzun tutulacaktır. Gerek grafikler gerekse oyun dinamikleri ile futbol similasyonunu en derinden hissettirmeyi başaran yapım yeni oyununda bir kez daha üstüne koyarak daha kaliteli bir oyunu bizlerle buluşturacaktır.

Yeni çıkacak oyun için bir çok söylenti oyun aleminde dolaşmakta. Türkçe spikerin geleceğine dair söylentiler yükseldi ancak durum hala netliğini sağlamadı. Bir çok dilde hizmet sunan oyunda bulunan ligler de arttıkça artmakta. Ayrıca söylenti olarak dolaşan bir diğer bilgide oyunun hikaye modunun artık tüm liglerde oynanabileceği yönde. Ancak oyun yapımcılarından bunları doğrulayacak veya yayınlayacak bir açıklama gelmedi.

Dinamikleri için bir çok geliştirme yapacağı düşünülen oyun için artık grafikler içinde büyük bir güncelleme beklenmekte. Zira geçen sene sunulan Fifa 2017‘de yüzler alakasız bir şekildeydi. Bu duruma el atması gereken Fifa bakalım oyuncularının beklentilerini karşılayabilecek mi?

Fifa 2018 Ne Zaman Çıkacak?
Asıl soru olan Fifa 18 Ne Zaman Çıkıyor? sorusunun yanıtına gelecek olursak; Her zaman yeni oyunu için oyun sevenlerin beklediği zamanı hedef haline getiren Ea Sport bu senede oyununu 20 – 30 Eylül 2017 gibi piyasaya sunacaktır. Her zaman yeni kadrolar belirlendikten sonra piyasaya oyununu sunan Fifa bu sene 2018 büyük bir beklenti içerisinde. Geçen sene hatırı sayılır bir farklılıkla Konami‘nin satışlarını geçmeyi başaran oyun bakalım bu senede başarısını koruyabilecek mi?

Resmi Açıklama: Tahmin ettiğimiz gibi oyun 29 Eylül 2017 tarihinde tüm platformlar için raflarda olacak.
Fifa 2018 hakkında sizlere aktaracaklarımız bu kadardı bir başka ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile, Esen kalın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir