Galaxy J7+ nin en yeni görüntüleri

Samsung’un orta seviyede yer alacak çift kamerasıyla dikkat çeken yeni modeli Galaxy J7+ kameralara yakalandı.

İlk olarak yıllar evvel HTC One M8 ile karşımıza çıkan çift kamera günümüzde Apple’ın iPhone 7 Plus modelinde tercih edilmesinden sonra artış gösterdi. Samsung cephesinde ilk defa Galaxy Note 8’de gördüğümüz çift kamera şimdi ise Galaxy J7+ modelinde bizleri selamlayacak.

Samsung’un yeni çift kameralı telefonu: Galaxy J7+ Samsung’un yeni çift kameralı telefonu: Galaxy J7+
Galaxy Note 8 modelinde çift kameraya yer veren Samsung, şimdi ise orta seviye özelliklere sahip…
Karşınızda Galaxy J7+
galaxy-j7-plus-3
Geçtiğimiz günlerde teknik özellikleriyle karşımıza çıkan model, isim konusunda Samsung’un değişikliğe gittiğini de ortaya çıkartmıştı. Galaxy J7 (2017) olarak gelmesi beklenilen model, tanıtım görsellerinde Galaxy J7+ olarak isimlendirilmişti.

Bu defaysa Galaxy J7+ yekpare metal kasasıyla canlı olarak karşımıza çıktı. Dikey bir vaziyette orta tarafa konumlandırılan çift kamera ise tabi ki en dikkat çeken detay.

Arka tarafında 13 Megapiksel ve 5 Megapiksel çözünürlüğünde iki kameraya ev sahipliği yapan Galaxy J7+, Galaxy Note 8 modelinde tanıtılan Live Focus özelliğine de sahip olacak.

Gücünü Exynos 7870 işlemcisinden alacak olan akıllı telefon, 5,5 inç büyüklüğünde Full HD ekranla gelecek. 4 GB RAM ve 32 GB arttırılabilir hafızaya yer verilen Galaxy J7+, 3000 mAh batarya, çift SIM kart desteği, parmak izi okuyucu ve siyah, pembe, altın renk seçenekleriyle raflardaki yerini alacak.

Kaynak : shiftdelete.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir