Gear Fit 2 Pro bekleyenlere kötü haber! Bu olmamalıydı

Samsung’un giyilebilir teknoloji alanındaki en önemli ürünlerinden Gear Fit 2 Pro’yu bekleyenlere kötü haber geldi. Görünüşe göre cihaz önceki modele göre çok daha pahalı olacak.

gear-fit-2-pro-samsung-sdn-shiftdelete2

Samsung, Tizen işletim sistemi tabanlı giyilebilir Teknoloji ürünlerine bir yenisini daha Gear Fit 2 Pro ile eklemeye hazırlanıyor. 23 Ağustos tarihinde düzenlenecek olan etkinlikle tanıtılacak olan cihaz, Galaxy Note 8 ile aynı anda tüketicilerle buluşacak.

İşte Gear Fit 2 Pro’nun fiyatı!
Bugün gelen haberler ise Gear Fit 2 Pro’yu bekleyenleri üzecek cinsten. Zira cihazın fiyatının Gear Fit 2’den yaklaşık 20 dolar daha pahalı olacağı kesinleşti. Bu da Gear Fit 2 Pro’nun 199 dolarlık fiyat etiketine sahip olacağını gözler önüne serdi.

Bu fiyat artışını mantıklı kılabilmek adına Gear Fit 2 Pro’nun tasarımında da tamamen değişikliğe gidilecek. Cihazın kordonu da sağlamlaştırılırken, suya karşı dayanıklılık noktasında da önemli gelişmeler kaydedilmiş.

Gear Fit 2 Pro’nun suya dayanıklılığı direkt olarak dalış yapanların ya da normal bir şekilde yüzmeyi tercih edenlerin kullanabileceği kadar geliştirilmiş. Son olarak cihazın müzik dosyalarını oynatabildiğini ve Spotify’dan çevrimdışı olarak şarkıları dinleyebileceğinizi de belirtelim.

Kaynak : http://shiftdelete.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir