iPhone 8 in görüntüleri sızdırıldı işte son hali

iPhone 8 lansman tarihi yaklaşırken sızıntılar hız kesmiyor. Şimdi de bakır renk iPhone 8’in ön panelinin net görüntüleri ortaya çıktı. İşte ortaya çıkan yeni iPhone 8 görselleri!

iphone-ekran

Önümüzdeki ay beklenen OLED ekranlı iPhone’un lansmanı yaklaşırken, son sızıntılardaki yeni üniteler iPhone 8’in nasıl görüneceği hakkında fikir veriyor. Ben Miller, yeni iPhone 8 biriminin bakır / bronz / altın rengiyle görüntülerini paylaştı.

iPhone 8 ve iPhone 7s Plus aynı videoda! iPhone 8 ve iPhone 7s Plus aynı videoda!
iPhone 8 dedikoduları yüzünden oldukça geri planda kalan iPhone 7s Plus ile ilgili sızıntılar da…
iPhone 8 için geri sayım tüm hızıyla devam ediyor
Miller ayrıca, iPhone 8 birimini 5.5 inç iPhone 7 Plus ile karşılaştırarak 5.8 inç OLED ekranın daha küçük kasa ile nasıl sunacağını gösteriyor. Karşılaştırma, OLED iPhone modelinin Plus modeli iPhone’ların avantajlarını Plus modeli olmayan iPhone’ların daha kompakt kasasıyla özelleştireceğini açıkça ortaya koyuyor.

Yeni kamera algılayıcıları ve hoparlör çıkıntısı için üst tarafta çentik olmasına rağmen, üst taraf ve alt taraf azaltılmış ön çerçeve ile büyük bir fark yaratıyor. Miller’ın karşılaştırmasını aşağıdaki görselde inceleyebilirsiniz:

Apple’ın bu yılki üç yeni iPhone için renk seçeneklerini siyah, gümüş ve altın olarak sınırladığı söyleniyor ve OLED iPhone muhtemelen siyah bir çerçeve ile gelerek daha keskin olmayan bir görünüm oluşturmak için beyaza sahip olmayacak. Bu doğruysa, Geskin tarafından paylaşılan tasarım iyi bir önizleme olabilir:

OLED iPhone’un çerçevesiz tasarım ile beklenirken, yeni 4.7-inç ve 5.5-inç LCD iPhone’ların mevcut amiral gemisi modellerine benzer bir tasarıma sahip olmaları bekleniyor. Ayrıca siyah iPhone 8 modelinin net şekilde görüntülendiği 5 saniyelik videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://shiftdelete.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir