Note 8, Galaxy S8 fiyatlarını değiştirir kaça satılacak fiyatları

Galaxy S8 ve S8 Plus almak isteyenler için müjdeli haber gelmek üzere. Dünya çapında fiyat kesintisine giden Galaxy S8’lerin Note 8 ile birlikte kalıcı indirime girmesi bekleniyor!

galaxy-s8-fiyat-indirimi-sdn-1

Galaxy S8 ve S8 Plus almak isteyenler için müjdeli haber gelmek üzere. Dünya çapında fiyat kesintisine giden Galaxy S8’lerin Note 8 ile birlikte kalıcı indirime girmesi bekleniyor!

Note 8, Galaxy S8 fiyatlarına iyi gelecek!
Galaxy S8 serisi Android ekosisteminin en beğenilen telefonları arasına çok kısa bir süre içerisinde girmeyi başardı. Şimdiyse herkes Note 8 için yapılacak etkinliğe gözlerini çevirmiş durumda. Peki, Note 8’in ardından Galaxy S8 ve S8 Plus nasıl etkilenecek?

Galaxy Note 8 resmi tanıtım tarihi! Galaxy Note 8 resmi tanıtım tarihi!
Samsung’un merakla beklenen yeni amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy Note 8’in, resmi tanıtım ve…
Galaxy S8 fiyatları Note 8 ile birlikte indirime girebilir
Öncelikle Note serisi ile S serisini net bir şeklide ayırmak gerekiyor. Edge serisinin şimdilik rafa kalkması ve Infinite Display’in gelmesiyle Galaxy S8 önemli bir konuma yükseldi. Note 8 ise Galaxy S8’den farklı olarak fablet serisini temsil ediyor ama bu yıl Galaxy S8 Plus ile birlikte sınırların biraz daraldığını söyleyebiliriz.

Hal böyle olunca insanlar Note 8’in çıkışıyla birlikte Galaxy S8’in fiyatında ufak da olsa bir indirim beklemeye başladılar. Eh, Samsung tarafında resmi bir fiyat kesintisi haberi olmasa da dünya çapındaki perakendeciler cihazlara ciddi indirimler yapmaya başladılar.

Amazon ve Best Buy şu an cihazı orijinal fiyatından yüzde 21 gibi ciddi bir indirimle satışa koymuş durumdalar. Verizon ve Sprint’in de üyelerine benzer indirimler yapmasının ardından tüm gözler Samsung’a çevrilmiş durumda.

Note 8’in çıkması ile birlikte iki cihaz için de 150 dolarlık bir fiyat indiriminin Samsung tarafından onaylanması bekleniyor. Eğer Galaxy S8/S8 Plus almak istiyorsanız biraz daha bekleyin deriz.

Kaynak: http://shiftdelete.net/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir