Playstation 4K Tamam – PS4K Fiyatları ve Oyunları

Sony Resmi olarak Playstation 4K yı duyurdu. PS4K’yı E3 2016’da görebilecek miyiz?

ps4k-fiyat

Geçtiğimiz aylardan itibaren, Sony cephesinden birçok sızıntı ile karşılaştık. Bu sızıntıların ise en çok dikkat çekenler arasında PlayStation 4K veya PlayStatio 4 Neo söylentileri gündeme bomba gibi düşmüştü.

Sızıntılardan itibaren suskunuğunu koruyan Sony, geçtiğimiz saatler içerisinde sürpriz bir şekilde basın açıklamasında bulundu. resmi ağızdan doğrulandı. Sony Interactive Entertainment başkanı Andrew House, Financial Times aracılığı ile dedikodulara son verdi.

ps4k

Peki, E3 2016 için plan var mı?
Böylelikle resmiyete kavuşan cihazın isminin henüz ne olduğu belirsizliğini korurken; sanal gerçeklik teknolojisini destekleyeceği belirtildi. 4K çözünürlük teknolojisinin evlerimizde kullandığımız birçok cihazda standart hale geldiğini belirten ünlü isim, cihazın normal bir PlayStation 4 cihazından 350 dolar daha pahalı olacağını açıkladı.

Cihazın piyasada olduğun günden itibaren ise kütüphanesinin bir hayli geniş olacağını ve günden güne yeni yapıtların ekleneceğinin altı çizildi.

Sony ekibinin bu tür bir hareketi sonrasında, eski PlayStation 4 kullanıcılarının tercihi ne olacak merak söz konusu oldu.

Bununla birlikte ise, E3 2016 etkinliğinde cihazın gösterime çıkarılmayacağının üzüntüsü paylaşılsa da; ufak da olsa E3 2016 etkinliğinde cihaz ile ilgili yeni bilgiler yün yüzüne çıkacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir