PS4 Kırma CFW ya da Playstation 4 çip takma Oyun Yükleme Neden hala olmadı!

Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz gibi Playtstion 5 ne zaman çıkacak nasıl çıkacak? Türkiye de kaç TL olacak gibi konuşulurken hala Playstation 4 neden kırılmadı, PS3 gibi neden harddiske oyun oynayıp oynayamıyorum diyorsanız biraz daha beklemek zorundasınız.

Xbox_One_Teardown

Orijinal PS4 oyunları çok pahalı diyorsanız ve neden hala PS4 kırılmadı diyorsanız görüşlerimi sizlere aktarayım. Daha önce PS3 jailbreak veya kırma işlemi bazı cihaz versiyonlarında çalıştırmıyordu, en son versiyonu internete bağladığınızda kırılmış bir playstation internete bağlandığında update ettiğinizde kırma işleminin bir anlamı kalmıyordu. Bu versiyonları ya da playstation 3 lere çip takan yabancı hack uzmanları zamanla gelir seviyesini artırıp yani kısaca zengin olduklarında artık bu tür işlerle uğraşıyor olmamalarıdır. Şu an da tüm dünya da teknolojinin çok hızlı arttığını ve çıkan her açığa yeni bir yama yapıldığından dolayı bu tür işlerin uzun mesailer harcandığıda gözönüne alırsak ve yeni çıkan yasalarla artık bu işlerin eskisi gibi ne kadar kolay olmadığı anlaşılıyor.

playstation-4-disassembly-south-london-repairs-at-tfix-1030x687

Şu an Sony Türkiye de yapılan lampanyaar ile orijinal PS4 oyunlarını indirimli satın alabilirsiniz. Bu adresten uygun fiyatlı PS4 oyunlarını alabilirsiniz.