R4 kart ile Nintendo 3DS lerde kopya oyun oynama!

Merhaba arkadaşlar, her zaman olduğu gibi r4 kartlar ilgili de size kısa ve net olarak bilgi vereceğim.
R4 kartlar 3ds cihazınızda kopya ds oyunlarını oynamak içindir.  Ds, Ds Lite, Dsi, Dsi XL , 3ds ve3ds XL da çalışan modelleri mevcuttur. İnternette yaptığınız araştırmalar sonucu karşınızıa bir çok çeşit r4 kart çıkabilir. Bunların haliyle orijinal olmayan kullan at r4 kartlar da bulunmaktadır. R4 kartı alırsınız cihazınızın versiyonu yükselir ancak kart üreticisi güncel firmware çıkarmaz kart elinizde kalır.

1032Şu anda orijinal olarak bulabileceğiniz en iyi r4 kart a bu adresten (http://www.r4isdhc.com/) ulaşabilirsiniz.  SDHC & GOLD olarak karşınıza gelen seçeneklerden en iyi Gold kartı tavsiye ederiz. r4 Kart Gold Pro olarak geçen bu kartın orijinal olup olmadığına yine bu dağıtıcı firmanın sitesinden bakabilirsiniz. En son çıkan versiyon şu an 9.6.0.24 dür. Nintendo çok hızlı versiyon değiştirmekte ve kart üreticileride 1 gün arayla uyumlu yeni versiyonları yayınlamaktadır.

R4 kartlarını ister yurtdışından kendiniz getirtebilir, isterseniz Türkiye de ki  Distribütörü gizala dan temin edebilirsiniz. R4 kart Türkiye Distributorünün  özelliği r4 kartın orijinal olması, ürünün arkasında durması ve garanti vermesidir. http://gizala.com