Pokemon Go Plus Bluetooth Titreşimli aksesuar ile pokeball yakalamak

Nintendo firması tarafından açıklanan en son bilgi ile artık Pokemon Go PLus aparatının Eylül 2016 yılında çıkması kesinleşti.

Peki bu PokemonGo Plus ne işe yarıyor?
Telefonunuzda android ya da ios işletim sisteminize yüklediğiniz Pokemon Go Oyunu ile eşzamanlı haritanızda bulduğunuz ya da yakaladığınız pokemonları size hem titreşimli hem üzerinde ki LED ile haber veren kablosuz bluetooth prensibi ile çalışan bir cihazdır.

Pokemon Go Plus aparatını ister bilekliği sayesinde kolunuza takabilir, ister gömleğinize ya da tişörtünüze ataç olarak takabilir ya da çantanızda taşıyabilirsiniz. Nintendo firması pokemon go pluslarda batarya pil dolumunda yanında şarj cihazı adaptörü de gönderecektir. telefonunuzun pil ömrü tabi ki doğal olarak daha az gidecektir ancak bu aksesuar sayesinde yolda daha güvenli bir şekilde giderek telefona bakakalmayacaksınız. Fiyat olarak ve en ucuz olarak pokemon go şu an Türkiye de satılmayacaktır ancak getirten firmalar tarafından satın alabilirsiniz. Pokemon Go Plus için gizala yı ziyaret edebilirsiniz.

pokemongobluetoothaparat

pokemongoplusstop

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir