Psp fiyatları ne durumda?

Merhaba arkadaşlar
4 çeşit PSP bulunmaktadır.

İlk model psp fat diye bilinen 1000 serisi. Sıfır bulunması güç bulunsa dahi refurbished  olma ihtimali çok yüksektir.

PSP Slim 2000 model ilk seriye göre köklü bir değişiklik olmuştur, psp incelmiş hafiflemiş ve hızı artmıştır.Sıfırı zor bulunmakla birlikte temiz uygun fiyatlı olanları tavsiye edilir.

PSP Slim 3000 Serisi psp nin en çok tutulan ve en çok tercih edilen modelidir. 2000 serisine göre sadece 2 değişik özelliği bulunmaktadır, dahili mikrofon ve ekran parlaklığı yüksektir. Şu an halen sıfırı piyasada bulunmaktadır ve fiyatları 350 ile 450 TL arasında değişmektedir. Limited editionları ülkemizde pek tutulmasa da gizala ara sıra getirtmektedir.

PSP GO modeli psp nin ilk ve tek kayar kapaklı modelidir, ekranı diğer psp lere göre küçüktür ve diğerlerine göre daha portatiftir, tamiratı ülkemizde pek yapılmamaktadır. Diğer psp lere göre ekstra bluetooth özelliği mevcuttur ve dahili 16 GB hafızası bulunmaktadır. M2 denen ve hiçbiryerde bulunmayan hafıza kartına sahiptir. 8 GB M2 hafıza kartı gizala da bulunmaktadır.Sıfırı 350 ile 550 tl arasında gittigidiyor da bulabilirsiniz.

PSP E1000 ya da E1004 serisi Ps vita dan önce çıkan modeldir. Özellikle UMD CD lerinin bitirilmesi ve yaşatılması için sözde ucuz fiyatla piayasaya sürülmüş ancak ülkemizde 260 TL den aşağı satılmayan modeldir. Wi-fi özelliği yoktur. Kalın ve mat kasası mevcuttur. Bataryası cihaz ile bütünleşik içindedir. Tamiratı ülkemizde çok az sayıda psp tamircisi tarafından yapılmaktadır. Sıfır ve 2 yıl garantili olanlar Sony servisleri tarafından swaft işlemi yapılarak birebir değiştirilmektedir. En uygun psp e1004 fiyatı 260 TL den başlayıp hafıza kartı ve aksesuar özelliklerine göre 400 TL ye kadar bulabilirsiniz.

Öncelikle PSP alacaksanız aşağıdaki siteleri araştırınız:

http://gittigidiyor.com
http://sahibinden.com
http://sanalpazar.com
http://gizala.com